Przedsiębiorstwo „SIG-OW”  Mieczysław Kliś
47-100 Strzelce Opolskie,   Osiedle Piastów Śl. 23/7

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kim jesteśmy:

Firma funkcjonuje od 1993 roku w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Od początku działalności doskonalimy swoje umiejętności, wprowadzamy najnowsze technologie i materiały. Stale podnosimy swoje kwalifikacje uzyskując uprawnienia do wykonywania coraz szerszego zakresu usług. Staramy się także rozszerzać zakres działalności czego przykładem jest uruchomienie w kwietniu 2010 r  wydawnictwa i drukarni.
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zbudowanie korzystnych kontaktów gospodarczych zarówno w kraju jak i za granicą ( m.in. w Niemczech, Francji, Czechach, Hongkongu, Chinach, USA, Słowacji, Serbii oraz na Tajwanie). Pozwala nam to na korzystanie z
doświadczeń naszych partnerów gospodarczych i ich osiągnięć technologicznych. Udało nam się skompletować doświadczony i wykwalifikowany zespół pracowników gwarantujący najwyższą jakość świadczonych usług.

Nasza misja:

Zapewnienie satysfakcji naszych klientów przez świadczenie usług i dostawy towarów najwyższej oraz wprowadzanie najnowszych technologii i materiałów.

Nasze cele:

Stałe podnoszenie kwalifikacji, stosowanie najnowszych technologii dla zapewnienia najwyższej jakości     świadczonych usług , dostarczanych materiałów i towarów handlowych; rozszerzanie zakresu świadczonych usług i działalności.

Nasza satysfakcja:

Zadowolenie naszych kontrahentów.

 

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © SIG-OW Mieczysław Kliś